Aktuality

V sobotu 20.6. hraje Elektroband v Nejdku - první vstup od 11:00
18.6. ve studiu v Dubném natáčí Elektroband s Josefem Opltem první část nového CD - DVD -  pracovně zatím používáme název  "Návraty" 
Vyšlo nové CD a DVD s názvem Jsi můj lék - můžete objednávat u distribuce České muziky

Ani v lednu jsme nezaháleli a přispěli jsme do soutěže TV Šlágr zbrusu novou písní Pavla Zedníka " Návraty " , kterou v pořadu na oslavu třetích narozenin TV Šlágr zazpívali Josef Oplt a Andy Seidl.

Dne 5.11. jsme se zúčastnili natáčení silvestrovského pořadu TV Šlágr v Praze a 2.12. v Rakvicích. Oba pořady byly s velkým úspěchem již odvysílány.

13.11. jsme dokončili poslední videoklipy na nové CD a DVD s názvem Jsem na světě rád a čekáme na jeho vydání ve vydavatelství Česká muzika, kde si je můžete už teď objednávat.

Ve studiu v Dubném se právě dokončuje finální podoba nového CD a DVD kapely Elektroband Pavla Zedníka s názvem Jsem na světě rád. Bude většinou  obsahovat novinky ze skladatelské dílny Pavla Zedníka, ale nechybí ani osvědčené hity lidové a populární hudby. O pěvecké party se podělí Andy Seidl, Jaroslav Trnka, Pavel Zedník a jako hosté Pavel Beneš a skvělá zpěvačka Veronika Šotová.